2021-bmw-m4-widebody-by-avante-design1

Lidé, které baví auta, mají často také potřebu si své auto vylepšit. A je jedno, jestli jde o starou škodovku anebo naopak nejnovější bavorák. I proto jsou tu různí úpravci, kteří s tím pomohou. Avante Design teď představují úpravu. kterou chystají pro nové BMW M4. A mají hned dvě varianty: s původními anebo s malými ledvinkami.

Úpravce Avante Design zveřejnil zatím jen designové náčrty, ale k tomu přidal spoustu konkrétních informací, včetně té, že finální fyzické výrobky jsou již téměř hotovy (prozradil to pro magazín Motor1.com). Kromě přepracovaného předního nárazníku, upravujícího diskutovanou velikost a tvar ledvinek, dostane BMW M4 výrazný rozšiřující bodykit.

Obrovské ledvinky BMW stále dráždí, ale automobilka od nich nehodlá ustoupit

Pokud by se vám tento bodykit líbil, měli byste si pospíšit s objednávkou, protože počet vyrobený kusů bude limitovaný. Vybírat pak bude možné ze tří variant, přičemž ta nej širší přidá na šířce proti sériovému autu velmi znatelných 18 centimetrů.

Kromě nového předního nárazníku, kde bude možné vybírat velikost a tvar ledvinek, a širších blatníků a prahů dostanete také jinou kapotu motoru s větracími otvory. Na zádi také přibude velké křídlo, které pochází z katalogu originálního příslušenství produktů BMW M Performance

Přečtěte si také:  BMW a Hans Zimmer vyvíjejí zvuk systému pohonu pro elektrifikované modely BMW M

Kdy tento kit do prodeje přijde a jaká bude jeho cena, to je zatím neznámá informace.