2019-automobilove-klenoty-praha-golf-hostivar-auta- (13)

Včerejšek nepatřil v hostivařském golfovém středisku pouze golfistům, ale výjimečně také milovníkům historických automobilů. Konal se tu totiž druhý ročník výstavy ‚Automobilové klenoty‘. A my jsme se na ni byli podívat.

V areálu golfu byly na krásně střiženém greenu rozestavěny automobily, které pořadatel pečlivě vybíral. Šlo o průřez předválečné historie, ale i pozdějších historických automobilů. Automobily byly postaveny podle roků výroby od nejstarších po nejnovější.

V rámci výstavy se mohli majitelé automobilů těšit na soutěž elegance založené na hodnocení vystavených exponátů odbornou porotou i veřejností.

TIP: Podívejte se na nový inzertní server ProdejVeterán.cz a přidejte i svůj veterán na prodej!

Kromě výstavy automobilů se návštěvníci mohli těšit i na doprovodný program, v rámci kterého byla připravena odpovídající hudební produkce, ale i módní přehlídka historického oblečení či hudební vystoupení Hot sisters.

To byla první část akce, ovšem v té druhé byla tématická výstava automobilů, které si zahrály v československých, ale i českých filmech a seriálech. Prohlédnout jsme si tak mohli například automobily z filmů Lidice, Šakalí léta, Dívka na koštěti, ale i ze seriálů jako První republika, Pan Tau a podobně.

Ačkoliv se výstava zaměřovala hlavně na automobily, vystaveny byly i motorky:

Automobilové klenoty: vystavily v hostivařském golfovém středisku i motorky [fotogalerie]

 Automobilové klenoty: vystavily v hostivařském golfovém středisku i motorky [fotogalerie]