Audi zve majitele zánovních i starších vozů do autorizovaných servisů

Autor: Tisková zpráva - 15. 3. 2017


„Jaro již klepe na dveře, a je tedy nejvyšší čas dopřát svému vozu Audi po náročném zimním období kompletní servisní péči,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Naši servisní partneři prověří v rámci jarní servisní prohlídky hlavní komponenty vozidla a v případě potřeby okamžitě odstraní možné technické nedostatky – s jistotou použití Audi originálních dílů. Svěřit svůj vůz Audi do rukou profesionálů se vyplatí i při nečekaných událostech na cestách – po servisní prohlídce v autorizovaném servisu mohou totiž řidiči Audi využít v případě nouze Záruku mobility Audi, a to po celé Evropě. Audi Service garantuje maximální potěšení z jízdy po celou dobu životnosti vozidla s logem čtyř kruhů.“

Jarní servisní prohlídka, nabízená od 700 Kč, prověří funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí vozidla. Pravidelně školení technici zkontrolují brzdovou soustavu, osvětlení, podvozek, klimatizaci a kola. Prohlídka je završena zkušební jízdou, která odhalí případné skryté nedostatky. Technické závady lze odstranit na místě s využitím Audi originálních dílů a celé řady zvýhodněných nabídek, mezi něž patří například Audi Energy Program nebo Audi kompletní ceny.

Audi Energy Program je knížka plná výhodných poukazů na servisní úkony, nákup Audi originálních dílů a Audi originálního příslušenství®. Využít ji mohou majitelé vozů Audi starších 4 let. Program Audi kompletní ceny představuje profesionální péči s jistotou použití Audi originálních dílů® za zvýhodněnou cenu. Například výměna sady stíracích lišt pro přední a zadní okno vyjde u modelu Audi A4 Avant 2.0 TDI 105 kW (r.v. 2008) na 1680 Kč, u modelu Audi Q7 quattro 3.0 TDI 171 kW (r.v. 2008) tato služba stojí 1910 Kč. Brzdovou kapalinu modelů Audi A4/A4 Avant 2.0 TDI 103 kW (r.v. 2008) vymění servisní partneři Audi za 930 Kč a servisní prohlídka s výměnou motorového oleje a prachového/pylového filtru vyjde u téhož modelu na 4720 Kč. Zvýhodněné servisní úkony jsou určeny pro fyzické osoby, které vlastní vůz Audi starší 4 let.

Majitelé starší vozů Audi si nemusí dělat starosti ani s blížícím se termínem povinné technické kontroly. Svěří-li zákazník přípravu vozu na STK odborníkům v autorizovaném servisu Audi, získá v rámci služby Audi STK Service pravidelnou technickou kontrolu a měření emisí zdarma.

Přečtěte si také:  Nový název a ještě více výbavy. Audi modernizuje modely A1, A4 allroad quattro, Q7 a Q8

Další akční nabídkou Audi sezonního servisu je výměna sady originálních nebo Economy stíracích lišt s bonusem v podobě 1 litru originálního koncentrátu pro přípravu letní směsi do ostřikovačů. Bonus lze kombinovat s poukazem ze slevové knížky Audi Energy Program. Tato akce platí v období od 1. března do 12. května 2017.

Letošní novinkou je prachový a pylový filtr, který před nastávající pylovou sezonou potěší zejména alergiky. Nová polyfenolová povrchová vrstva filtru se vyznačuje mimořádnými antibakteriálními a antialergickými funkčními vlastnostmi. Díky vysoké účinnosti filtrace i těch nejmenších částic je tak do interiéru přiváděn vzduch prostý všech nežádoucích látek.

Audi Service nabízí v rámci jarní a letní servisní nabídky fanouškům cykloturistiky z řad majitelů vybraných modelů Q3, Q5 a Q7 speciální akci „Ve dvou se to lépe táhne“. Po zakoupení a montáži tažného zařízení ze sortimentu Audi originálního příslušenství® získá zákazník nosič pro 2 jízdní kola na tažné zařízení za symbolickou 1 Kč. Akce se vztahuje na aktuální modely Audi Q3 (2012 až 2018) a Q7 (2016 až 2018) a starší modely Q5 (2009 až 2017). Platí do vyprodání zásob.

Na cestách za dovolenou s celou rodinou naleznou skvělé uplatnění i další položky z širokého sortimentu Audi originálního příslušenství. Kromě střešních nosičů, příčníků a střešních boxů lze výbavu prémiových vozů Audi rozšířit také o praktické odkládací boxy do interiéru, které se umístí na sedadla vzadu nebo připevní k opěrkám hlavy. Rodiče zajisté ocení nové dětské sedačky I-SIZE s inovovanou konstrukcí s bočními ochrannými polštáři v úrovni hlavy a hrudníku. Mezi další užitečné doplňky pro rodinné cestování patří zpětné zrcátko pro hlídání dětí nebo ochrana zadní strany opěradla sedadla vpředu s praktickými přihrádkami pro uložení drobných předmětů.

V rámci přípravy vozu na sezonu by neměla zůstat stranou pozornost upřená na pneumatiky, které jsou pro bezpečný provoz zásadní. Audi Pneuservis proto nabízí kompletní sortiment velmi kvalitních pneumatik a originálních kol. Při jejich zakoupení získává zákazník bezplatnou PneuGaranci, záruku na poškození a výrobní vady pneumatiky. Ještě větší pocit jistoty poskytují pneumatiky se systémem AirStop, který umožní řidiči pokračovat v jízdě až do nejbližšího servisu Audi v případě poškození pneumatiky. Těsnicí hmota uvnitř pneumatiky dokáže totiž zacelit otvor proražený tělesem o průměru až 5 mm.

Přečtěte si také:  Audi a Porsche se připojí do F1. Potvrdil to generální ředitel koncernu VW Herbert Diess

Při výměně pneumatik v autorizovaném servisu Audi je samozřejmostí kompletní vyvážení a důkladná prohlídka i údržba pneumatik. Zákazník se může rozhodnout také pro službu uskladnění zimních, resp. letních pneumatik za příznivou cenu. Audi Pneuservis by nebyl kompletní bez zpětného odběru použitých pneumatik zdarma a jejich ekologické likvidace.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek