Obrazem: Prior Design Audi R8 PD GT850 Widebody

Autor: Anina Russová - 30. 4. 2013


Když se německá tuningová společnost Prior Design do něčeho pustí, výsledek je většinou zaručen. A když je to vše navíc doplněno skvělými fotkami, tak už není o čem. :) Jen si vzpomeňte například na úpravu Mercedesu-Benz G, Fordu Mustang, Mercedesu-Benz CL nebo třeba Lamborghini Gallardo PD-L800 a další… Pro někoho možná moc, ale pro někoho úpravy naprosto idální.

Teď se tahle partička pustila do projektu založeném na Audi R8 PD GT850. Velkou změnou prošla skoro celá karoserie. Nový, a hlavně širší, je přední nárazník, který je stejně jako spoiler vyroben z uhlíkových vláken. Přepracován byl také zadní nárazník, boční prahy a zadní difuzor. Zadní části vozu navíc vévodí obrovské přítlačné křídlo taktéž vyrobené z uhlíkových vláken.

Pod kapotou se ukrývá pro Audi R8 typický benzínový motor V8 FSI o objemu 4.2 litru, jehož sériový výkon je 420 koní. Nicméně na přání zákazníka může projít posilňovací kúrou a přiblížit se pouhou úpravou řidící jednotky až na 475 koní. Pokud by vám však i tohle bylo málo, pak je tu možnost motor kompletně upravit a přidat kompresor a dostat se s výkonem až na 565 koní.

Podívejte se na opravdu hodně povedené promo fotky, které tuhle R8 parádně představují.

-AR-

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek