audi-stresni-nosic-kolo
Foto: Audi USA

K létu patří adrenalinové zdolávání stezek v členitém terénu na horských kolech, sjíždění divokých řek v kajacích a mnoho dalších dobrodružství. Audi usnadňuje majitelům vozů s logem čtyř kruhů cestování za nezapomenutelnými zážitky v přírodě atraktivním sortimentem originálního příslušenství. Před letní sezonou jsou nejžádanějšími doplňky systémy pro přepravu sportovního vybavení, od jízdních kol až po kitesurfy, které lze nyní pořídit u autorizovaných prodejců Audi s 25% zvýhodněním.

„Příroda je skvělým místem, kde můžeme odložit všechny starosti všedních dnů a načerpat nové síly,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „S příslušným Audi originálním příslušenstvím není nic snadnějšího než naložit jízdní kola, kajaky nebo jiné sportovní náčiní a vydat se s rodinou nebo přáteli do oblíbených míst nebo za objevováním nových krajin. Potřebné vybavení mají majitelé vozů Audi na dosah ruky – veškeré originální příslušenství naleznou u svého autorizovaného prodejce Audi, u něhož nyní pořídí oblíbené přepravní systémy Audi s atraktivním 25% zvýhodněním.“

Cenové zvýhodnění se týká mimo jiné elegantního platinově šedého střešního boxu na lyže a zavazadla o objemu 405 litrů, který je k dispozici za 17 183 Kč. Pro fanoušky cyklistiky jsou určeny praktické nosiče jízdních kol. Varianta s uchycením na střešní nosiče nebo příčníky vyjde na 3 412 Kč. Alternativou je nosič dvou jízdních kol na tažné zařízení za 13 623 Kč, který lze nástavcem za 3 436 Kč upravit pro přepravu třetího jízdního kola.

20-06-19-TZ-Nosice-pro-vozy-Audi-se-zvyhodnenim
Zdroj: Audi ČR

Zkrátka nepřijdou ani vodáci. Ti mohou na střeše svého vozu Audi přepravovat kajak na speciálním nosiči za 5 400 Kč. Kromě toho jsou v rámci aktuální kampaně nabízeny pro vybrané modely univerzálně využitelné střešní příčníky za cenu 5 954 Kč (A6 Allroad od roku výroby 2020), resp. 6 579 Kč (A6 Avant od roku výroby 2019 a Q7 od roku výroby 2016). Nosiče z širokého sortimentu Audi originálního příslušenství se vyznačují vytříbeným stylem, který ladí s celkovým designem vozu, důkladně prověřenou funkčností, bezpečností a dlouhou životností.