Audi Financial Services přináší další výhody spojené s financováním vozidel značky Audi. Zájemci o modely A3, A4 a A6 mohou získat atraktivní úrok 2,99 % již při 30% akontaci. Nabídka platí pro financování vybraných nových vozů na 2-6 let. Jako bonus získají navíc servisní balíček zdarma. Součástí měsíčních splátek je i značkové Audi Pojištění, které má jedno z nejvyšších pojistných krytí na trhu.

„Servisní balíčky značky Audi představují doplňkový značkový produkt, který klientovi kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozu, jako jsou inspekční prohlídky a výměny oleje, stejně tak případné opravy z důvodu běžného opotřebení v autorizovaných servisech Audi v ČR. Se značkovým financováním klient zdarma získává servisní balíček na 3 roky, případně do nájezdu 90 000 km, podle toho, co nastane dřív,“ říká Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje v Audi Financial Services.

Bezpečně na cestách

Součástí měsíčních splátek je i unikátní Audi Pojištění, které je nabízeno ve dvou balíčcích a je zcela na klientovi, jakou úroveň si vybere. Přičemž i nižší varianta poskytuje velmi vysokou ochranu krytí. „Značkové pojištění představuje komplexní produkt zahrnující jak havarijní pojištění s nadstandardním pojistným krytím, tak povinné ručení s uznáním bonusů například za bezeškodní průběh dosavadních pojištění. V případě 60 měsíců bezeškodného průběhu získáte maximální slevu. Přidat si můžete i doplňková pojištění. Klienti nejčastěji volí pojištění skel či GAP,“ dodává Lukáš Cankař.

Přečtěte si také:  Jon Olsson ukázal své nové super auto, jde opět o Audi RS 6 Avant

Modelový příklad s Audi Financial Services (platí pro plátce DPH):
Model vozu Měsíční splátka Délka
Audi A3 Sportback 1.0 TFSI 85 kW/116 koní 5 849 Kč 36 měsíců
Audi A4 Limuzína 1.4 TFSI 110 kW/150 koní 8 449 Kč 36 měsíců

Pozn: Vzorové příklady úvěru na vozy Audi jsou se splátkou předem ve výši 33 % a s poslední nerovnoměrnou splátkou ve výši 40 % ceny vozu. Roční pevná zápůjční úroková sazba je v rámci výše uvedených příkladů ve výši 2,99 %, přičemž délka úvěru je 36 měsíců. Uvedená měsíční splátka úvěru je včetně pojištění. Pojištění obsahuje značkové Audi pojištění GOLD, havarijní pojištění s nadstandardním krytím (5% spoluúčast) a povinné ručení s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN a druhou stranou závazkový vztah. Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní.

Flexibilita a garance zůstatkové hodnoty

V případě akce s atraktivní úrokovou sazbou a servisním balíčkem zdarma lze využít možnosti nastavení poslední nerovnoměrné splátky až na 60 % kupní ceny vozu. Nerovnoměrná splátka pak představuje částku, kterou z poskytnutého úvěru zbývá klientovi doplatit. Lze s ní naložit třemi způsoby. Splátku může klient jednorázově uhradit, nebo si ji rozložit do dalšího úvěrového období a dobu splácení si prodloužit. Při těchto rozhodnutích si zákazník vůz ponechává. Může ale zvolit i jinou variantu, tj. odkup dealerem, který vůz zařadí do certifikovaného programu značkových ojetých vozů – Das WeltAuto. Získané finance odkupem je možné použít na nový vůz podle aktuálních preferencí klienta.

Přečtěte si také:  Nové Audi A8 přidává do nabídky sportovní paket pro exteriér a sportovní sedadla