ABT upravuje rychlé modely značky Audi celkem často. A občas je nabízí jen jako limitované edice. Přesně to je případ této Audi RS 5, které vznikne jen v počtu 50 kusů. A navíc jen pro Severní Ameriku. Každé z upravených aut bude označeno plaketkou s pořadovým číslem. Tím to ovšem jen začíná.

ABT se rozhodl, že krom toho zapracuje také na odpružení. Ne snad, že by Audi RS 5 s tím mělo problém. Protože se však zvyšoval výkon, rozhodl se tuner podvozek trochu přitvrdit. K tomu navíc přidal tlustší stabilizátory, ale také velkou soustu karbonových doplňků jak v exteriéru, tak v interiéru, nové světlomety a decentní bodykit.

Chybět nemohou samozřejmě nová, 21palcová kola, nový výfukový systém se čtveřicí koncovek, které stylově orámoval karbonový difuzor.

ABT veze do Ženevy dvě horké novinky. Audi RS4+ a Cupru Atecu

To zajímavější se ale dělo pod kapotou. Zde je standardní agregát o objemu 2,9 litru, který je přeplňován dvojicí turbodmychadel. Standardně je schopen vyprodukovat 444 koní, ale ABT si pohrál s řídící jednotkou, a navíc vyměnil výfukové potrubí. Výsledkem je 503 koní!

A to už je celkem zajímavé, ostatně díky tomuto navýšení zvládne RS 5 zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 3,9 sekundy. A to je čas, který standardně náleží supersportům. Zajímavá bude jistě i maximální rychlosti, ovšem tu úpravce zatím nezveřejnil.