Kdo z vás má snížené auto, jistě ví, že kromě parády taková úprava přináší i řadu problémů. Jen dojet z místa A do místa B bývá někdy o nervy, ale i o zničení nárazníků. Jakkoliv si často stěžujeme, že jsou naše silnice děravé, nerovné a nestojí za nic, může být hůř. Například na Filipínách, kde je velká základna milovníků snížených vozů a tuningu, mají tamní řidiči s přesunem se svými upravenými auty občas problémy. Jeden z nich se pochlubil s tím, co musí každý den absolvovat, aby mohl vůbec odjet z domu a zase se vrátit. A my jen přemýšlíme, jestli je opravdu takový nadšenec nebo prostě jen blázen.

Video zveřejnil youtube kanál Viral Hog, ale tentokrát nejde o žádné bezejmenné záběry. Poslal je totiž sám majitel červeného Hyundai Accent, které je opravdu hodně snížené, naleštěné a má velká kola obutá do nízkoprofilových pneumatik. Problém je v tom, že majitel auta má příjezd k domu lehce do kopce a navíc dle videa také poměrně hrbolatý. Aby tedy vůbec mohl s autem projet vjezdovou bránou, musí pokaždé sundat a pak zase nasadit přední nárazník.

Přečtěte si také:  Tuning, který nedává moc smysl, ale vypadá skvěle. Vossen Wheels snížili Ford F-150 a nadělili mu velká kola

Dotyčný dokonce k videu poslal malé vyjádření, které zní následovně: „Jsem velký fanoušek snížených aut. Mám také velká kola a nízkoprofilové gumy, ale krom toho také problém s příjezdovou cestou k domu, která není moc dobrá. Pokaždé, když jedu dovnitř nebo ven, musím sundat přední nárazník. Mnozí si možná řeknou, proč to tedy tolik snižovat. Ale to je přesně to, co chci. Chci ukázat, že pro to, co miluji, udělám vše. A to bez ohledu na to, jak těžké to bude. Miluji to a nikdy nepřestanu.“

Tak co myslíte? Je to blázen nebo nadšenec? A byli byste něco podobného ochotni absolvovat jen proto, abyste mohli jezdit sníženým autem?