Absolutní řidičská frajeřina. Řidič cisterny se dokázal otočit jako pán – video

Autor: Anina Russová - 29. 4. 2018


Jsou „řidiči“ a pak také „Řidiči“. Ty první většinou označujeme spíše jako majitele řidičského oprávnění, které na silnici moc rádi nevidíme. Ostatně, před pár dny nás setkání hned s několika takovými majiteli řidičského oprávnění zničilo natolik, že jsme si už museli „postěžovat“

Mimo tuto, bohužel velmi početnou, skupinu ne moc kvalitních řidičů, je tu je ještě jedna skupina. Té se můžeme jen uklonit, protože, jak už jste pochopili, mluvíme o těch řidičích, kteří se s volantem v ruce nejspíš už narodili. Umí předvídat, reagovat, pomáhat, tolerovat a hlavně řídit.

Myslíme opravdu řídit, ne jen držet jednou rukou volant a druhou řadící páku. Pokud nevíte, jaký je mezi tím rozdíl, zkuste se někdy podívat, jak jsou schopni někteří třeba jen parkovat… Trvá jim to nesmyslně dlouho, nemají odhad, zbytečně panikaří a ne zřídkakdy odřou auto sobě i někomu jinému.

Jak ale takové manévrování na opravdu malém prostoru s opravdu velkým autem také může vypadat, ukáže přiložené video. V tom se představí jeden řidič cisterny, který se i s autem otočí na neskutečně malém prostoru. Nejde ovšem o žádnou silnici, ale o prašnou úzkou cestu, která nemá svodidla ani zpevněnou krajnici a pod kterou je navíc hluboký sráz. Prostě frajer, co myslíte?

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek