Absolutní autařské nebe. Podnikatel si postavil garáž snů ve starém kostele

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: The Holy Grail Garage -  15. 6. 2020


Dokonalých garáží je po světě celá řada, ale ještě jsme neviděli žádnou, která by byla umístěna do kostela a přitom to nepůsobilo vulgárně nebo neesteticky. Vlastně jsme ještě nikdy neviděli garáž umístěnou do kostela. Přesto (minimálně) jedna taková existuje a působí jako vstup k nebeské bráně pro všechny automobilové nadšence.

Sháníte super auto za pár drobných? V Dubaji jsou jich na obřím parkovišti k dispozici stovky

Tentokrát nebudeme tolik řešit to, co v kostele parkuje. Ačkoliv je fakt, že jde o vpravdě zajímavá auta. Majitel, podnikatel s ojetinami z Pittsburghu jménem Mike Fanto, v něm parkuje opravdu hodně různorodou sbírku. Nechybí v ní klasický americký pick-up, několik evropských supersportů, ale i americké muscle cars. Zajímavé je, jak auta různě přeparkovává tak, aby se měnila na místě, kde standardně bývá oltář.

Kostel se také nachází Pittsburghu a Mike si z něj udělal klub pro milovníky luxusních aut. Ti je také uvnitř za jistý poplatek mohou zaparkovat a on se o ně postará tak, jako by byla jeho vlastní. Celý areál kostela je pod kamerovým dohledem, uvnitř je pak nainstalován moderní hasicí i bezpečnostní systém.

The Holy Grail Garage, jak se místo jmenuje, nabízí kromě parkování také vybavený bar, kulečník, myčku, místo pro detailing, několik televizí nebo třeba doutníkovou místnost. No, uznejte sami, že tohle prostě má styl!

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *