Někteří říkají, že velké americké pick-upy jsou dobré leda na práci, že s nimi není zábava a že jsou těžkopádné. Jak moc se tahle skupina mýlí, dokazuje přiložené video. Tolik legrace v necelých dvou minutách s autem, které řve jako zvíře utržené ze řetězu, jste určitě už dlouho neviděli.

Hlavní roli ve videu hraje Ford F-150, který ale prošel velkou úpravou u Hennessey. Tahle firma opravdu ví, jak z obyčejného auta udělat monstrum, které nahání strach. A přesně takový pick-up z videa je. Prostě monstrum!

Dostal pojmenování HPE750 Supercharged a pod kapotou je pětilitrový osmiválec, naladěný na 750 koní. K tomu úpravce přidal upravený podvozek a za volant posadil řidiče, který se nebojí to stádo koní a několik tun hmotnosti rozpohybovat v působivých donutech.

Shelby F-150 Super Snake je náklaďák s výkonem supersportu, který prostě budete chtít

Nové je ale také kompletní výfukové potrubí, které v prvé řadě přidalo pár koní do toho konečného výkonu. Autu ale hlavně přidalo fantastický zvuk! Upravené bylo také sání vzduchu nebo systém vstřikování paliva. Pro majitele pick-upů Ford je dobrou zprávou fakt, že tato úprava lze použít na jakýkoliv model F-150 vyrobený mezi lety 2018 až 2020.

Kromě výše popsaného přidá Hennessey brzdy Brembo, 20palcová kola a nové gumy a místo lehce sníženého podvozku třeba offroadový paket. Na všechny své úpravy, jejichž přehled najdete zde, pak poskytuje záruku 3 roky.