5 tipů na autodoplňky, které by vám neměly chybět

Autor: Komerční sdělení - 14. 12. 2016


Pravidelná péče o automobil patří mezi činnosti, na které byste neměli v žádném případě zapomínat. Právě od ní se může odvíjet celková životnost vašeho auta. V podstatě každý muž chce, aby jeho vůz vypadal co možná nejlépe. Jestliže je špinavý, chudě vybavený a prostý jakýchkoli doplňků, působí odtažitě a stává se z něj pouze věc denního užitku. Proto se vyplatí pořídit zajímavé autodoplňky, které vtisknou autu punc originality, případně se postarají o jeho jednotlivé součásti.

Kvalitní autokosmetika

Dát auto jednou za čas do myčky se rozhodně vyplatí. Zapomeňte ovšem na to, že bude po průjezdu mycí linkou kompletně čisté. Bezchybný lesk zajistí až značková autokosmetika. Jmenovat bychom z ní měli nejenom vosky určené na kapotu, ale třeba také nejrůznější čističe a leštiče palubních desek i zbytku interiéru.

Stylové autokoberce

Výbornou volbou je také nákup stylových autokoberců. Právě ony dotváří celkový vzhled interiéru a vyznačují se i praktickým využitím. Když na textilní dáte ještě gumové, bude se vám prach a další hrubé nečistoty dostávat z podlahy mnohem lépe. Především stylové značkové modely dokonale oživí jakékoli auto.

I vaše dítě si zaslouží komfort

Převážíte-li dítě, nesmíte zapomenout na dětskou autosedačku. Vybírat byste ji měli především podle typu. Ten logicky odpovídá věku a tělesným dispozicím dítěte. Určitě se vyplatí vybírat značkové modely ověnčené mnohými atesty. Nezapomínejte ale ani na barvy a design.

Přední i zadní zástěrky

Občas není od věci zkontrolovat stav vašich předních i zadních zástěrek. Může se totiž stát, že budou poškozeny, případně úplně zničeny. Nečistoty se nebudou mít kde zachycovat a na karoserii se mohou odrážek kamínky i jiné drobné předměty. Výměna zástěrky přitom zabere pár vteřin.

Nosiče zavazadel

Upozornit musíme i na nákup střešních nosičů, jež jsou zapotřebí většinou pouze několikrát do roka, kdy jedete na dovolenou. Přesto byste je měli mít doma.

Ať už se rozhodnete pro nákup zmiňovaných autodoplňků, nebo potřebujete pneumatiky, využijte výhodné nabídky eshopu společnosti SRBA SERVIS s.r.o. nabízejícího tento sortiment pro vozy značek Jeep, Opel, Alfa Romeo, Fiat, Chevrolet, Subaru, Saab a Volvo.

Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek