chevrolet-camaro-32palcova-kola-forgiato

32″ na Chevroletu Camaro jsou typická americká úprava

Od Pavel Srp | 16. 7. 2018 0

Větší a větší kola. To je aktuální trend v nových autech. Oproti původním letům je dnešní obvyklý průměr 18″ nebo dokonce i 20″ palců. Velké limuzíny pak mají kola i větší. Není to ale nic proti průměru kol, které obouvá tento Chevrolet Camaro.

V Americe byl jednu dobu velmi populární tzv. Donk Style, kdy velmi zjednodušeně šlo o to, aby byla na klasickém americkém autě obuta co největší kola. Dnes už to ale není tak jednoznačné a obrovská kola Američané instalují i na moderní auta. A navíc nejen na ta americká.

V tomto případě sice o americké auto jde, ale také je to moderní Chevrolet Camaro. Jde o auto, které patří Američanovi jménem Corey Jones. A o tom jsme už v minulosti psali, bylo to dokonce prakticky o stejném autě, ačkoliv o generaci starším. I tehdy jeho auto obouvalo obrovské 32″ disky, navíc mělo hodně divokou zelenou barvu.

Výraznou barvu má i toto jeho nové camaro, jeho karoserie je oděna do barvy s chameleonovým efektem, takže se podle úhlu pohledu barva mění. Popsat by se dala jako zeleno-modro-fialová. Kola jsou také 32palcová Forgiato Wheels.

Nejsou to ale jediné úpravy. Tento Chevrolet Camaro dostal ještě zcela nová LED přední světla s LED proužkem pro denní svícení, jehož barva se dá měnit přes aplikaci v telefonu. Také v interiéru je několik změn. Najdeme tu dvoubarevné čalounění, ale také třeba 27″ televize ve dveřích místo madel a klik. Ty se pak zavírají a otevírají stejně jako v modelech Rolls-Royce pomocí tlačítka na A-sloupcích.

Mimochodem na televizích se můžete nejen dívat na klasický televizní program, ale i na DVD anebo si zahrát hry na vestavěném X-BOXu. Jeho ovladač pak slouží i pro otevírání nebo zavírání střechy.