Zvukový souboj dvou Volkswagenů: Golf R20 & Golf R32 – video

Od Anina Russová | 4. 2. 2014 0

Američané si o nás Evropanech myslí, že jsme – zejména co se aut týče – tak trošku nudní. U nich se prodávají všechna ta Camara a Mustangy a Američani jsou na to patřičně hrdí. Ale i my v Evropě máme auta, která – i když se nadají řadit mezi musclecars – umí zatraceně dobře pobavit a vyplnit volný čas.

Někteří muži si (nejen) s úderem krize středního věku kupují Porsche, Bentley a podobné luxusní či zatraceně rychlé vozy. Existuje ale něco i pro muže, kteří jsou v duchu malými kluky, a to i přes to, že už dávno mají rodinu? :)

Přečtěte si také:  Některé Škodovky a Volkswageny dostanou outsourcovanou navigaci

Jednoznačně jsou to rychlé hot-hatche, například Volkswagen Golf GTI nebo dokonce Golf R, ať už silou nadopovaný šestiválec R32 nebo turbem přeplňovaný atlet R20. Dnes pro vás máme video, v němž se tyhle dva posledně jmenované zběsilé eRkové hot-hatche „utkají“ nejen v rámci jízdních vlastností, ale také v rámci skvělého zvuku z koncovek výfuků. Oba mají výfukový systém šitý přímo na míru od společnosti Milltek a oba zní naprosto skvěle!

Pusťte si video a užijte si symfonii motorů, výfuků a pískajících pneumatik a rozhodněte se, které z těchto dvou se vám líbí víc a kterým byste vyplnili své víkendy…