Poslední dobou se nachytávky různého druhu šíří internetem jako lavina. Některé mají nápad a jsou docela vtipné, nad jinými kroutíme hlavou. Třeba jako nad tou, kterou vám ukážeme teď.

Parta kluků, kteří se zabývají tím, že podobné akce pořádají, si půjčila McLaren 650S Spider a postavila ho s klíčky na ulici. Jen tak. Otevřený a přístupný. Ale protože čekali, že se najdou tací, kteří do auta klidně sednou, rozhodli se auto trošku upravit. Tedy ne přímo auto, ale spíše jeho sedačky. Na ty totiž přimontovali dráty z elektrického ohradníku a s dálkovým ovládáním se schovali za rohem. Netrvalo dlouho a přišel první obdivovatel auta, který do něj i sedl. Co následovalo, to si můžete prohlédnout ve videu.

Nás asi ani tolik nezaráží ten jejich šílený nápad s ohradníkem, ale spíše ti, kteří se nechali nachytat. Chápeme, že když se někde supersport, jakým McLaren zcela jistě je, někde objeví, spolu s ním se odkudsi vyrojí i spousty fanoušků s fotoaparáty. Ale ještě nikdy jsme nezažili, aby se kdokoliv jen tak do auta klidně posadil. Navíc jsme přesvědčeni, že kdyby nedostali pár elektrošoků, pokusili by se s autem ujet. Tenhle svět vážně začíná být zvrácený.