Zvláštní BMW M2 se testuje na Nürburgringu, je to verze CS? + video

Autor: Pavel Srp - 7. 12. 2016


BMW M2 je velmi povedené auto, shoduje se většina novinářů ve svých testech. „Ale proč z něj neudělat auto ještě lepší?“ možná si řekli v BMW a tak na Nurburgringu testují verzi CS, lehčí a výkonnější.

Úspora hmotnosti je ruku v ruce se zvýšením výkonu skvělý nápad a povedený recept na zábavu za volantem. Tím by se totiž mělo řídit BMW M2 CS. To by mělo z většího BMW M3 dostat kromě náprav také motor. Aktuální motor M2 s označením N55 s výkonem 370 koní, tak bude s největší pravděpodobností nahrazen motorem S55, který má v M3/M4 výkon 431 koní. Do M2 CS bude upraven a nabídnout by měl rových 400 koní. Na výběr bude ze šestistupňového manuálu nebo sedmistupňového automatu. Kromě toho dostane karoserie také nové aerodynamické prvky, ale jinak bude nastaven i podvozek. Přibýt má karbon nejen na karoserii, ale v nabídce příplatkových prvků se mají nově objevit také karbon-keramické brzdy.

Jsou to ale bohužel jen neoficiální informace od dobře informovaného zdroje přímo z automobilky. Na trzích by se prý auto mělo objevit v roce 2018 jako modelový rok 2019. O tom, že se něco opravdu chystá jasně mluví přiložené video.


TIP: Sháníte nové auto na operativní leasing?
 
Vyplňte krátký formulář a poptejte ho. Vybereme pro vás ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky. Anebo si vyberte přímo z aktuálně dostupných aut.
 
Chci operativní leasing!
 
Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru