kanadský policista

Zpíváte si za volantem? Někteří policisté to neradi vidí a pokutují – video

Autor: Anina Russová - 27. 10. 2017


To si tak jedete v autě, máte fajn náladu, venku svítí sluníčko a navíc v rádiu začnou hrát vaší oblíbenou písničku. Většina z nás v ten moment otočí ovladačem hlasitosti doprava a pokusí se vyloudit alespoň pár tónů této své oblíbené písně. Někomu to jde lépe, jiný je naopak obdařen spíše absolutní vášní než hudebním sluchem… :) Ale o tom to přeci je.

Ne každý má ale pro takovou vášeň pochopení. Čtveřice kanadských policistů udělila zpívajícímu řidiči pokutu ve výši 149 dolarů, tedy asi 2 574 Kč. Do pokuty mu napsali, že dotyčný křičel na veřejnosti, což on ovšem popírá. Prý se snažil policistovi vysvětlit, že rozhodně na nikoho a na nic nekřičel, ale jen si zpíval svou oblíbenou písničku od C+C Music Factory s názvem Gonna Make You Sweat.

Vysvětlování ale nebylo k ničemu. Montrealští policisté vyhodnotili zpěv jako přestupek proti veřejnému pořádku a nebyla s nimi prý vůbec řeč. Otázkou ale je, jak moc je kabina vozu veřejný prostor… Pamatujte na tento případ, až si – ostatně stejně jako občas já – budete myslet, že naše policie je někdy až příliš horlivá.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru