Pokud patříte mezi milovníky a fanoušky vozů značky BMW, respektive divize BMW M, pak už jste možná slyšeli o místě s názvem M Town. Jde o místo, které BMW vytvořilo jako součást své kampaně na propagací vozů rodiny BMW M. Dotáhlo to ale k takové dokonalosti, že vás musíme varovat. Po zhlédnutí přiložených videí se tam totiž budete chtít okamžitě přestěhovat.

Kromě toho, že to z videí vypadá, že je tam hezky, čisto a útulno, jsou zde BMW M jako doma. Jen BMW M, nic jiného! S modely této divize zde jezdí každý, včetně pošťáků nebo policistů. Mimochodem, právě policejní speciál je nejnovějším přírůstkem do tohoto města. Jde o BMW M2 Competition, které v policejních barvách a s majáky vypadá dokonale.

Test BMW M2 Competition s manuální převodovkou (2019)

Vlastně se nedivíme, že policista s úsměvem tvrdí, že svou práci miluje. Ovšem nemyslete si, že policisté snad honí nějaké piráty ve vozech BMW M. Ani náhodou! Vyšetřují třeba odporně vyhlížející díru v silnici, kterou kdosi udělal, aby poničil projíždějící vozidla. Tým detektivů zase vyšetřuje nelegální tuningovou dílnu, kde na všechna ta skvělá M sedadla našívají korálkové potahy a na M volanty zase chlupaté návleky. Jak nechutné! 🙂 Ale provinilci nepůjdou do vězení, přijdou totiž o řidičák. To je v M Town mnohem výchovnější!

Krom toho se ale na tomto místě ve školách vyučuje převážně historie BMW a BMW M, bankomaty jsou uzpůsobeny tak, že se z nich dají vybírat peníze i z nízkých M modelů a káva se zde do auta bere zásadně dveřmi napřed. A stejně se svými zákazníky jezdí i řidiči taxi. Na rozdíl od těch reálných ale tak jezdit opravdu umějí…

Mimo jiné zde ale třeba vlaky musí zastavit před závorou, aby každé BMW M projelo bez zdržení a v pánském klubu neukazují své křivky krásné ženy, ale krásná auta.

Už jsme několikrát říkali, že udělat dnes dobrý marketing, který zaujme ideálně v tom dobrém, je těžké. Ale BMW M se to rozhodně povedlo! Jen doufáme, že ta videa zase nějaká úřednická hlava pomazaná nezakáže. Byla by to věčná škoda!

Přečtěte si také:  Test BMW X7 40i xDrive (2020)