rolls-royce-cullinan-gucci-mane-Keyshia-Kaoir- (1)

Známý americký rapper koupil své manželce červený Rolls-Royce Cullinan

Autor: Pavel Srp -   4. 2. 2019


Bylo úplně jasné, že nový Rolls-Royce Cullinan bude mít úspěch nejen u úspěšných majitelů firem, ale i u celebrit. Taková auta si často pořizují třeba američtí rappeři a nejinak je tomu i v případě tohoto červeného kousku, jen s výjimkou, že ho nekoupil sobě, ale své manželce.

Tím rapperem je Radric Delantic Davis spíše známý jako Gucci Mane. Auto od něj dostala jeho manželka, zpěvačka, modelka a hvězda sociálních sítí Keyshia Ka’oir. Hvězdná star, která se rozhodně nebojí ukazovat svůj majetek.

Rolls-Royce Cullinan, který pro manželku objednal, je samozřejmě velmi speciální. Červený exteriér doplňuje červenobílý interiér. A aby si auto rozhodně nikdy nikdo nespletl – i když pochybujeme, že bude jezdit víc takto červených cullinanů – byla rovnou vyměněna sériová kola. Na jejich místo putovaly disky Forgiato TEC 3.6 ze série Tecnica Series s červenými detaily.

Mimochodem červený Rolls-Royce rozhodně není v rodině Gucciho Manea výjimečný. Už v jednom ze svých dřívějších videoklipů jedním takovým jezdí.

V hlavní roli videklipu k písni s názvem ‚Bucket list‘ totiž hraje kabriolet Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé. Ten má sice interiér zcela bíly, ale tuningová kola s červenými detaily mu nechybí.

Štítky: , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek