rollsroyce-cullinan-ventoso-ecl-forgiato_2 (7)
Rolls-Royce Cullinan & Forgiato Ventoso-ECL (Forgiato 2.0 Series)

Rolls-Royce Cullinan je nejnovějším modelem britské značky, který vstupuje do zcela nového segmentu. Abyste si své nové auto nespletli s jiným cullinanem na ulici, můžete si ho relativně jednoduše trochu podle svého přizpůsobit – třeba novými koly.

SUV jsou na vzestupu a všímají si toho právě i takové značky jako je Rolls-Royce. Značka nechce nový model Cullinan označovat jako SUV (tedy sportovně užitkový vůz), protože sportovního na něm není nic. Kupovat si ho ale budou stejní lidé, kteří si předtím kupovali jiná luxusní SUV. Jde ale o auto, které je mnohem luxusnější než všechny ty range-rovery, mercedesy GLS nebo audi Q7 a podobně.

Kromě zcela nových zákazníků by ale měl oslovit i ty stávající, a tak se na silnicích bude Cullinan jistě objevovat v hojné míře. To, co ale rozhodně u tak exkluzivního a drahého auta nechcete zažít, je to, že potkáte druhé takové. Řešením je třeba výměna původních, originálních kol za nějaká jiná. A my pro vás máme čtveřici rolls-royců s novými koly Forgiato. Pro porovnání nakonec přihazujeme i sériová kola.

Na kterých kolech se vám Rolls-Royce Cullinan líbí nejvíce?

Ukázat výsledky ankety.

Nahrávání ... Nahrávání ...

Rolls-Royce Cullinan & Forgiato Ventoso-ECL (Forgiato 2.0 Series)

Rolls-Royce Cullinan & Forgiato TEC 3.1 ( tecnica)

Přečtěte si také:  Tohle upravené Lamborghini Urus překoná rychlost magických 200 mil za hodinu

Rolls-Royce Cullinan & Forgiato Montare-ECL (Forgiato 2.0 Series)

Rolls-Royce Cullinan & Forgiato Concavo

Rolls-Royce Cullinan & sériová kola