Známá blonďatá youtuberka prozradila, že její znetvoření Rolls-Royce byl jen vtip

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Supercar Blondie - 29. 7. 2020


Vzpomínáte si na video youtuberky SupercarBlondie? Ta si před pár měsíci pořídila Rolls-Royce Wraith, ale protože to auto bylo podle ní na pohled trochu nudné, rozhodla se, že zaexperimentuje a nalakuje jej. Jenomže na to lakování nešla tak úplně tradiční cestou, když k tomu použila PET láhev jako kyvadlo. Už tehdy jsme si byli skoro jisti, že jde o žert, protože někdo, kdo tak miluje auta, by Rolls-Royce takto nezlikvidoval. A jak vidno, nemýlili jsme se.

Ačkoliv původní video končí zděšeným výrazem majitelky auta a pokusem barvu pomocí vysokotlaké myčky sundat, něco nám na tom nesedělo. Třeba to, že jde o první část videa, a to Alex standardně nedělá. Jak se ukázalo, celé to byl opravdu žert.

Barva z auta samozřejmě myčkou umýt šla, ale nutno říct, že to celé bylo hodně důvěryhodné. Co si ale budeme povídat, nikdo, ani blonďatá youtuberka, by Rolls-Royce nelakoval pomocí PET láhve mezi zaparkovanými auty za miliony. To bylo asi nejsilnější vodítko.

Rolls-Royce ve světě i v České republice slaví. Rok 2019 byl rekordně úspěšný

Celé to Alex udělala proto, aby ukázala práci svého dvorního grafika, který jí navrhuje reálný polep na auto. Ten už rozhodně nebude křiklavě zelený, ale překvapivě vcelku umírněný. Na výběr má Alex několik verzí polepu a pomoci s výběrem jí můžete i vy. Stačí jen vybrat ten podle vás nejhezčí a dát jí to vědět buď v komentářích pod videem, které najdete výše, nebo na jejím instagramovém profilu.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek