Ken Block je driftovací fenomén a jeho driftovací videa Gymkhana napodobují další a další. Jedno takové přichází z dalekého Ruska a hlavní roli si v něm zahraje značně upravený GAZ M20 Poběda.

GAZ M20 Poběda je typický socialistický automobil, který byl vyráběn mezi lety 1946 až 1958. Pod kapotou měl řadový 2,1litrový čtyřválec s 37 kW/50 koňmi. Maximální rychlost byla jen kolem 100 km/h.

Ovšem auto z videa má o poznání potentnější pohonné ústrojí. A to nejen motor, ale i převodovka či pohon všech čtyř kol. Tento upravený GAZ dostal vnitřnosti z Mitsubishi Lancer Evolution. Motor je typu 4G63T se sériovým výkonem 280 koní. Slovo sériové je zde opravdu důležité, protože po úpravách má výkon takřka 2x tak vysoký. Motor totiž dostal nové klikové i vačkové hřídele, jiné písty, ale i kompletní výfuk, který ústí před pravým předním kolem. Výsledkem těchto úprav je 550 koní.

V první polovině videa se můžeme podívat na to, jak se s autem dá dovádět na sněhu. Pak ale auto zajede do dílny, odkud nakonec vyjíždí na sněhových pásech místo kol. A zábava může pokračovat!

Upravena je ale i karoserie, které ubyl pár dveří i několik decimetrů délky a završil ho černý lak s grafikou.