zena-za-volantem

Ženu přejelo její auto. Třikrát. Nechala jej nastartované na neutrál

Autor: Radim Plachý - Zdroj: ATS, The guardian, Daily Mail - Foto: pexels.com - 16. 11. 2022


Možná to znáte také. Zastavíte se svým autem a vystupujete, ale auto se vám rozjede, protože jste ho nezabrzdili ani jste nezařadili rychlost. Na to si teď dá velký pozor Švýcarka, kterou takhle její auto dokonce třikrát přejelo.

Podle informací se situace stala tak, že 45letá Švýcarka přijela se svým autem, z něhož vystoupila a šla si vyndat věci z kufru. Nezajištěné auto ale začalo couvat a žena, místo toho, aby uskočila, se ho snažila vlastním tělem zastavit. To se jí ale nepovedlo a upadla tak nešťastně, že ji auto přejelo. To bylo poprvé. Auto jelo dál a nabouralo do jiného auta, které stálo za ním. Od toho se mělo odrazit a přejet ženu podruhé. A aby toho nebylo málo, tak vzápětí se auto opět odrazilo, tentokrát od obrubníku a ženu přejelo znovu. Potřetí. Pak se naštěstí auto už zastavilo o zídku.

Může se to zdát jako legrace, ale žena bohužel při této kuriózní nehodě utrpěla vážná zranění a musela být převezena do nemocnice.

Přečtěte si také:  Zvládají ty nejnáročnější vojenské mise, ale dálnice D1 už byla příliš. Ve směru na Brno bouralo auto Armády ČR

Vše se mělo odehrát v rezidenční čtvrti v St. Gallen na severovýchodě Švýcarska. A že jsme si takový příběh museli vymyslet? Ale kdepak. O této události informuje švýcarská tisková agentura ATS, ale i světová média jako například The guardian či britský Daily Mail.

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek