Až zase jednou budete mít pocit, že u nás na silnicích je to jeden ignorant vedle druhého, a že vás ostatní řidiči hodně rozčilují, podívejte se na přiložené video. Rychle pochopíte, že u nás je to pořád ještě v pohodě… To video pochází z kalifornského města La Habara a to přímo z hlavní silnice vedoucí městem.

Díky kameře za oknem jednoho z aut vidíme stříbrné Hyundai Sonata, které jede řekněme tak nějak zvláštně. Řidička za volantem chvíli zbytečně brzdí, chvíli přidává a zvláštně kličkuje. Asi každému by v tu chvíli bylo podezřelé a nabyl by dojmu, že řidič je buď pod vlivem alkoholu nebo drog. Potkat někoho takového na silnici je noční můrou nás všech, protože od takových lidí není nikdy jasné, co čekat.

Tahle slečna ale překonala asi všechny divoké představy. V jednu chvíli šlápla na brzdy a úplně zastavila. Tak tak, že auto z výhledu s kamerou zvládlo dobrzdit. Následně dotyčná pod vlivem čehosi z auta vystoupila a odkráčela bez mrknutí oka pryč. Jenomže její Hyundai v jízdě pokračoval dál. Autu se dařilo chvíli jet rovně, pak zatočilo, přejelo obrubník a vjelo do protisměru. Jen zázrakem se „samojedoucímu“ autu podařilo „jen“ lehce nabourat dvě jiná vozidla, zastavit se o strom a nikoho při tom nezranit!

Dotyčná se jmenuje Jasmine, je jí 22 let a nakonec se ukázalo, že byla pod vlivem alkoholu. Za to byla také zatčena, nicméně jediný důkaz, tedy záznam, který vidíte níže policie nepřijala. Jasmine tak byla z vazby propuštěna a nejspíše nebude ani obviněna. To vše proto, že v době nehody prakticky za volantem neseděla. Kocourkov zjevně není jen u nás…