Zbrusu nové Porsche 911 50th Anniversary Edition společně s první 911 – video

Autor: Anina Russová - 5. 6. 2013


Všichni už určitě víte, že ikona stuttgartské automobilky Porsche, model 911, letos slaví 50. narozeniny. V rámci těchto oslav si pro své fanoušky a zákazníky připravila několik zajímavých akcí a edicí modelu 911, jako například klasický závoďák, paket pro Carreru 4S nebo limitovanou edici 1963 kusů současného Porsche 911. Co si budeme povídat, Porsche má tu vlastnost, že na co sáhne, to se mu podaří, teda na skoro všechno… A neříkám to jen proto, že jsem velkým fanouškem Porsche. :)

Automobilka ani v 21. století nezapomíná na své dědictví, které jí získalo slávu a jméno. Někdo by řekl, že je to zbytečná nostalgie, já však říkám: „Jen víc vzpomínek…“

Oslavy takových kulatin jsou úžasnou příležitostí potěšit stávající zákazníky a zároveň nalákat nové. Porsche proto do světa vypouští opravdu skvělé video, na němž je možné se seznámit s nejnovějším Porsche 911 Carrera S společně se starší sestřičkou ze sedmdesátých let. :) Není potřeba k tomu nic víc dodávat, snad jen to, že se snad někdy stanu hrdou majitelkou podobného klasického kousku. Po mém oblíbeném Porsche 356 je tohle sen číslo 2. :) Tak třeba někdy… :)

-AR-

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru