Občas nám nad stylem jízdy některých jedinců zůstává rozum stát. Potkáváme je denně. Někteří se vůbec nevěnují řízení a netuší, co se děje před nimi, natož za nimi. Zrovna před pár dny jsme potkali jednoho řidiče kamionu, který zvládal telefonovat, zapalovat si cigaretu a volant přitom držet loktem. Od takových raději co nejrychleji pryč.

Ale s tou rychlostí se to nesmí přehánět, obzvlášť, když je velký provoz. Své by o tom mohl vyprávět řidič, který se buď nechal až moc inspirovat filmy jako Rychle a zběsile nebo si silnici spletl se závodní dráhou. Ať tak nebo tak, jeho zběsilou jízdu nakonec odnesla nevinná řidička MINI.

Tu totiž doslova smetl a odhodil do úplně opačného pruhu jen proto, že neuvěřitelně rychle kličkoval mezi projíždějícími auty. V jeden moment ale své auto neudržel, a ve vysoké rychlosti ťukl právě do MINI. Zatímco on sám zůstal s autem stát na místě nárazu bez větších problémů, druhé auto se roztočilo a narazilo do svodidel na druhé straně dálnice M4. Naštěstí se nikomu nic nestalo, řidička MINI byla po nárazu jen odřená a hodně vystrašená. Policie a soud nakonec chování dotyčného „odměnily“ 11 měsíci vězení, ztrátou řidičského průkazu a pokutou.