Disneyland má několik poboček po celém světě, ale ta v Paříži má jednu velkou výhodu, kterou je opravdu obří parkoviště. Má přesně 2300 parkovacích míst, 11 vstupů a vzdálenost mezi jednotlivými místy, kde sedí ostraha a obsluha parkoviště, je takřka půl kilometru. Tady se prostě musíte modlit, abyste nezapomněli, kde parkujete.

Takhle obrovské parkoviště ale ukrývá i zapomenuté automobilové skvosty, které by za normálních okolností opustil jen blázen. Ale tyhle zaprášené krásky přitahují lovce podobně zapomenutých vozů jako můru světlo. A právě na parkoviště Disneylandu vyrazil takový lovec, který si dal tu práci a prošel opravdu takřka celé parkoviště. Jenomže výsledek, který je níže na videu je vlastně smutný.

Po garážích tam stojí zaprášené a nejspíš už i poškrábané zapomenuté skvosty jako Maserati Quattroporte, Lamborghini Gallardo, Ferrari 550 Barchetta, Mercedes-Benz SL 55 AMG, Bentley Continental GT a mnoho dalších. Všechna ta auta už tam musí stát pořádně dlouho, protože vrstva prachu je velká a navíc si v ní nějací pitomci píší vzkazy a pozdravy. Nikdy mi nikdo nevysvětlí, jak je možné takové auto nebo spíše jakékoliv auto prostě někde zapomenout. Je možné, že některá jsou ukradená a tady měla počkat až utichne humbuk kolem jejich hledání. Dnes už těžko říct, jen je nám těch krásek vážně líto.