odtahovka

Za žádnou cenu si nechtěl nechat odtáhnout auto. Dobře to ale nedopadlo

Autor: Anina Russová - 8. 11. 2018


Když špatně zaparkujete, může se stát, že vás městská policie nechá odtáhnout. Důrazně ale nedoporučujeme se s odtahovkou nějak přetahovat a zkoušet z ní své auto osvobodit násilím. Většinou takové pokusy nedopadají úplně dobře.

Dost drsný incident, který je zachycen v přiloženém videu, se stal v Homesteadu na Floridě. Řidič bílého pick-upu špatně zaparkoval, a tak se asi nemohl divit, že si pro jeho auto přijela odtahovka. Jenomže dotyčný si toho všiml a snažil se pracovníka odtahové služby uprosit, aby ho pustil do auta. Tvrdil mu, že tam má nějaké osobní věci, a že si je potřebuje vzít. Podle všeho zněl přesvědčivě, protože byl do svého auta vpuštěn.

Jaké bylo ale překvapení šoféra odtahovky, když si dotyčný nevzal věci, ale nastartoval a pokoušel se z odtahovky hrubou silou dostat. Jakkoliv se snažil, rameno držící pick-up ve vzduchu se ani nehnulo, stejně jako auto. V jeden moment to sice vypadalo, že vůz odtahové služby možná převrátí, ale upřímně, podle nás by mu to k ničemu nebylo.

V Americe je takové chování nezákonné, a tak se není co divit, že dotyčný skončil ve vazbě. Nejen, že bude muset vysvětlit své chování u soudu, ale také ho čekalo zaplacení škody na odtahovém autě. Jeho řádění sice odtahovka vydržela, ale ne tak docela bez ztráty kytičky. K tomu si jistě může přidat i nějaké to poškození svého auta a prý mu neodpustí ani tu pokutu za odtah. No, vydělal si, a ještě se mu směje celý svět. To se vyplatí…

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek