Jak to vypadá, když zaúřaduje celá armáda andělů strážných? O tom se přesvědčila mladá žena, která přežila pád z vysoké skály uvnitř auta. A z toho nic moc nezbylo. S sebou v autě měla navíc dvě malá štěňata. Naštěstí také přežila.

Děsivá nehoda se stala 10. října v průsmyku Black Bear Pass v Telluride v Coloradu. Majitelem auta je 22letý muž, který společně se svou partnerkou a kamarády vyrazil na projížďku do skal. Jeden z jeho kamarádů měl ale problém s průjezdem jednoho náročnějšího místa, proto muž zastavil, auto prý zabrzdil a šel mu ukázat, kudy jet. Jenže parkovací brzda prý selhala a auto se samo rozjelo dolů ze skály. Muž chtěl ještě skočit dovnitř a zastavit, ale auto ho srazilo. Žena uvnitř už nic dělat nemohla.

Bylo to hodně rychlé. Auto spadlo z vysoké skály a několikrát do ní narazilo. Jak moc silné nárazy to musely být, dokazují i fotky z místa. Z Jeepu zbyla doslova jen kupa šrotu. Mladá žena pád nějakým zázrakem přežila, ale musela být letecky transportována do nemocnice s vážným poraněním páteře. Dvě štěňata policisté našli také živá, vypadla z auta během pádu.

Přečtěte si také:  Srovnali jsme Jeepy Wrangler ve verzích Rubicon a Sahara. Vzali jsme je do terénu

Je obrovské štěstí, že auto po pádu nezačalo hořet. To by žena neměla šanci přežít. Vyšetřovatelé teď musí zjistit, jestli je to opravdu tak, jak mladý muž říká. Tedy, jestli opravdu zabrzdil a jde tedy o technickou závadu. Pokud ne, bude stíhán. Pokud ano, má Jeep nejspíš problém.