Youtuber vjel se Chevroletem Silverado do Mexického zálivu. Nepotopil se, proplul jím

Autor: Pavel Srp - Zdroj: carscoops.com - 21. 11. 2020


Že normální auto nemůže plavat? Youtube WhistlinDiesel ukazuje, že ano. Se svým pick-upem Chevrolet Silverado 2500 vjel do oceánu a zase z něj vyjel. A samozřejmě o tom natočil video.

Hned na začátek je potřeba uvést na pravou míru to normální, protože jeho pick-up je spíše „normální“. Silverado totiž není tak úplně normální, protože má na sobě velkou spoustu úprav, včetně opravdu velmi výrazně zvýšeného podvozku. Na mysli jsme měli spíše fakt, že nebyl upraven ve stylu lodi, aby plaval.

Auto se rozhodl upravit tak, aby mohlo do vody vjet, pohybovat se v ní a zase samo vyjet. A šel na to jen cestou obrovských pneumatik Monstermax. Na každou z náprav jich umístil osm, dvě na každý náboj. A jsou to opravdu obrovské terénní pneumatiky s hrubým vzorkem, který má auto ve vodě pohánět.

Auto převezl nákladní automobil s velkým vlekem z Indiany na Floridu na maličkých kolech a teprve tady se na něj montovaly ty obrovské tupláky. Ale hned potom WhistlinDiesel do auta sedl a vydal se přímo do Mexického zálivu.

Neobešlo se to ale bez problémů, protože to je pořád auto. Abyste ale mohli plout v oceánu, musíte mít registrované plavidlo s registrační značkou. Tu se tam snažili nasprejovat, což se jim i povedlo, ale samozřejmě to neodpovídalo registrovanému stroji. Za to byl WhistlinDiesel zatčen a musel zaplatit pokutu 70 dolarů.

Hlavní ale je, že pick-up oceánem proplul, navíc na vlastní pohon. A ačkoliv to nebylo nijak rychlé, rozhodně to bylo zajímavé. Kromě běžných lidí, kteří to pozorovali, se na místě vystřídaly i hlídky pobřežní stráže, ale i loď šerifa.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru