citroen_jumper-obytny_vuz-woodvans

Citroën Jumper a společnost WoodVANs se spojily pro potěšení cestovatelů a dobrodruhů. WoodVANs se zabývá obytnými vestavbami primárně do Citroënu Jumper L4H3 s motorem o výkonu 160 koní.

Citroën Jumper je charakteristický výrazným moderním designem zaměřeným na funkčnost a pohodlí. Tyto vozy se osvědčily i z pohledu dostatečného prostoru, díky kterému lze do vestavby integrovat nadstandardní výbavu. Výbava a vysoká kvalita použitých materiálů, která dělá obytné vestavby WoodVANs opravdu jedinečné, je kompletně založena na vlastním vývoji a zkušenostech.

Přečtěte si také:  Historický Citroën Traction Avant 11B s dvoučlennou ženskou posádkou projede americký kontinent z Aljašky do Ushuaiy

„Už dlouhá léta je cestování nedílnou součástí našich životů a jak šel čas, začali jsme být čím dál víc unavení neustálým hledáním kompromisů, co by měl náš ‚obytňák‘ mít. Proto jsme přestali hledat a vytvořili si vlastní projekt. Projekt, který nám určil další životní cestu, je založený na uspokojení všech cestovatelských potřeb, postavený z těch nejlepších materiálů, a hlavně chápe naši moderní dobu,“ říká Radim Turoň, zakladatel značky.

citroen_jumper-obytny_vuz-woodvans-interier

Příběh společnosti WoodVANs specializující se na vestavby obytných vozidel začal touhou po cestování: „Chtěli jsme hlavně cestovat, objevovat, vyzkoušet něco nového, a protože se naše parta skládá hlavně z mladých konstruktérů, všechno jsme chtěli opravit vlastníma rukama,“ jmenuje důvody podnikání Radim Turoň.

Přečtěte si také:  Marek Eben bude jezdit novým plug-in hybridem Citroën C5 Aircross

Z původně jednoduché opravy střechy, která měla zabrat pár dní, se vyklubala první kompletní přestavba obytné dodávky z 80. let na moderní zázemí 21. století pro cyklovýlety a zimní dovolené mimo civilizaci.

Výsledný stav přestavby ukázal všem v okolí, čeho byla parta nadšenců schopná. A tak přišly další poptávky a začala se rýsovat nová cesta.

citroen_jumper-obytny_vuz-woodvans-garaz

Nyní WoodVANs nabízejí tři typy vestaveb v Citroënu Jumper:

  • Freedom – verze učená pro aktivní a pohodlný život na 4 kolech: prostor pro čtyři osoby, prostorná víceúčelová garáž a luxusní interiér
  • Moto – verze určená pro extrémní využití s extra velkou garáží: prostor pro 4 osoby, víceúčelová prostorná garáž a vysoce odolný interiér
  • Adventure – plnohodnotná obytná a užitková dodávka pro mnohostranné využití: prostor pro dvě nebo čtyři osoby, střešní spací nástavba, víceúčelové využití

Přidat komentář