Vozy Rolls-Royce na sebe poutají pozornost kdykoliv a kdekoliv se objeví. Je jedno, jakou mají barvu, jaký mají tvar karoserie, ale důležitá je jejich aura. Někdo ale na sebe chce v Rolls-Royce upoutat pozornosti více, pro takového je tu například společnost Wald International.

Jeden z nejnovějších projektů je úprava kabrioletu Rolls-Royce Dawn a podle zaběhlých tradic rozhodně není decentní. Opět jde o poměrně extravagantní vůz, který se nemusí líbit každému. A co je nového?

Obrovský sériový přední nárazník byl vyměněn za jiný s mnoha otvory a větracími mřížky. Nechybí ani decentní lízátko v jeho spodní části. V otvorech tvaru obráceného „L“ jsou umístěny diody pro denní svícení. Z bočního pohledu vyniknou nové nástavce prahů nebo žábry ve spodní části předního blatníku. Zadní část je po vzoru té přední opět vybavena novým nárazníkem s odvážnými tvary a neméně odvážnými koncovkami výfuků mezi nimiž je rozměrný difuzor s mlhovým světlem.

Nová mohou být samozřejmě také kola. Na fotografiích si můžete prohlédnout rovnou tři různé verze. Zatímco ty hodněpaprskové dvoubarevné disky dodala společnost Forgiato, ty s pěti loukotěmi jsou vlastní výroby Wald Duchatlet D41C a jak vidno, nabízejí se v různých barevných kombinacích. Všechna kola mají průměr 22 palců a doplňuje je upravený snížený vzduchový podvozek.