Vzal své Bugatti na luxusní výlet a skončil v kamenné stráni

Autor: Anina Russová -   18. 10. 2017


To si tak pořídíte luxusní, drahé a velmi exkluzivní Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse a těšíte se, jak si ho užijete. Chvíli se vám to i daří, pak ale přijde neodolatelná nabídka k výletu s majiteli dalších Bugatti, kterou prostě nemůžete odmítnout. Jenomže výlet ani nedokončíte, a navíc budete nuceni svůj Veyron lovit z kamenitého srázu.

Tak nějak by se dala popsat situace, kterou zažil majitel jednoho Veyronu, který vyrazil na akci s názvem Bugatti Grand Tour. Akce se koná pravidelně a pravidelně se na ní sjíždí vybraná Bugatti smetánka. Letos se jelo z Argentiny do Chile, což nabídlo řidičům krásné výhledy do naprosto úžasné krajiny. Jenomže také nehostinné a náročné podmínky pro řízení.

Právě v Argentině, konkrétně na silnici u města Mendoza ztratil řidič Veyronu Grand Sport Vitesse nad svým autem kontrolu a skončil mimo silnici. Podle jeho slov prý na silnici byla olejová skvrna a na té mu auto uklouzlo. S autem skončil mimo silnici v kamenitém srázu. Jen shodou šťastných náhod nešel s autem přes střechu. I tak ale kamení značnou část auta poničilo, poškozen je podle informací celý podvozek, výfuky, a nakonec i část karoserie.

Auto bylo ve stráni zaklíněno tak dokonale, že ho odtamtud dostala jen odtahovka. Nicméně při pohledu na příkré srázy okolních hor si myslíme, že to vlastně dopadlo ještě celkem dobře.

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *