Vždy, když se k nám dostane podobná zpráva, doufáme, že podobného pitomce nikdy nepotkáme proti sobě na silnici. V tomto případě vše skončilo vlastně ještě docela dobře, ale stačilo málo a mohlo to dopadnout mnohem hůř.

Vše se odehrálo v kalifornské Santa Anně, kde standardně bývá i na silnicích celkem klid, který ovšem tentokrát absolutně rozsekl řidič Nissanu Altima. Podle svědků jel ulicí vysokou rychlostí. Podle policie to prý bylo minimálně 100 km/h. Protože byl ale dotyčný navíc pod vlivem drog, neudržel své auto v jízdním pruhu, najel na středový pás a pak už nemohl dělat vůbec nic.

Vlivem vysoké rychlosti a najetí na překážku se auto vzneslo do vzduchu a přistálo v prvním patře domu, v němž sídlí zubní ordinace. Přední část auta zůstala zaklíněná v troskách domu, ta zadní ale zůstala viset skoro tři metry nad zemí.

Je až neuvěřitelné, že se při nehodě nikomu nestalo nic vážného. Ano, je pravdou, že posádku z auta museli dostat hasiči a následně záchranáři odvézt do nemocnice s pohmožděninami a popáleninami. Vypadá to, že na tom, že těm opilým nebo zdrogovaným se málokdy něco stane, bude prostě trocha pravdy.