Poslední dobou to na silnicích vypadá jako na divokém západě. Jen si vzpomeňte na toho experta v Porsche, který zcela nepochopitelně vybrzďoval hasiče. I tentokrát je v hlavní roli Porsche, ovšem jeho majitel a řidič v jedné osobě stojí na druhé straně barikády. Tentokrát je tím poškozeným.

Vše se odehrálo v Praze, konkrétně na křižovatce ulic Bucharova a Petržílkova 8. května k večeru. Řidič Porsche Macan zastavil u přechodu na červenou, přičemž když padla chodcům zelená, na tento přechod se vydal muž s jízdním kolem. Chvíli šlo o zcela standardní situaci, která se ale rychle změnila v drama.

Tento muž se totiž před autem zastavil a na řidiče začal ukazovat obscénní gesta. Následně vzal své kolo a vší silou s ním mrštil po kapotě auta. Když už si řidič Porsche myslel, že je po všem a ten šílenec odchází, nabralo to další obrátky Cyklista sice odešel, ale jen proto, aby si na chodník odložil kolo. Pak se k autu vrátil a začal do něj bušit pěstmi.

Celková škoda je vyčíslena na 50 tisíc korun. Proč se tak stalo, co dotyčného vytočilo nebo kdo to je, to zatím nikdo neví. Proto policie žádá případné svědky o pomoc. Pokud víte, kdo ten blázen je, obraťte se na linku 158.