V polovině května opět zaplní areál pražského dubečského parku aristokratické vozy Rolls-Royce a Bentley a další historická a exkluzivní vozidla. Již třetí ročník srazu tady uspořádá Rolls-Royce & Bentley Club ČR.

2016-sraz-rolls-royce-a-bentley-TZ-01

Stejně jako v minulých letech, bude i letos v polovině května patřit pražská Dubeč exkluzivním automobilům. Svůj sraz tu budou mít vozy Rolls-Royce a Bentley, které v rámci doprovodného programu doplní další veterány a historická vozidla i motocykly, ale i výstava supersportovních vozů nebo sportovních vozů BMW M. Akce se koná pod záštitou velvyslankyně Velké Británie, paní Jan Thompson.

V rámci srazu budou k vidění vozy Rolls-Royce a Bentley všech typů, stavu, ale i roků výroby. Vedle sebe tak bude možné vidět předválečné vozy a vozy, které se v showroomu ještě ani pořádně neohřály. Chybět nebude ani prodloužená svatební limuzína nebo Rolls-Royce Silver Shadow herce Pavla Trávníčka.

2016-sraz-rolls-royce-a-bentley-TZ-02

Kromě srazu automobilů je připraven také bohatý doprovodný program, který návštěvníkům srazu předvede například vystoupení artistické skupiny Slack Show. Po celý den bude k poslechu hrát kapela THE VILLAINS a hlasem bude provázet známý herec Jaromír Nosek. Nezapomnělo se ani na ty nejmenší. Děti zabaví například nafukovací skákací hrad, bludiště z keříků, zdobení perníčků, malování nebo ukázka RC modelů (lodě, letadla a drony). Tako letos se mohou návstšěvníci a účastbíci srazu těšit na spanilou jízdu vozů po okolí, možnost vyhlídkové jízdy v historickém autobusu Škoda 706 RTO nebo jízdy v off-roadech.

2016-sraz-rolls-royce-a-bentley-TZ-03

V areálu dubečské Panské zahrady bude připravena i široká nabídka občerstvení zahrnující míchané alkoholické i nealkoholické koktejly, prvotřídní kvalitní kávu, ale i bohatou nabídku jídla.

Sraz se koná v sobotu 14. května 2016 od 10°° do pozdních odpoledních hodin. Vstupné je 100 Kč za osobu. Další informace včetně kompletního programu a informací pro návštěvníky najdete na speciální webové prezentaci.

2016-sraz-rolls-royce-a-bentley-TZ-04