Vozy Hyundai lze pořídit s výhodnými možnostmi financování

Autor: Tisková zpráva - 12. 5. 2016


Hyundai nabízí svým zákazníkům různé možnosti úvěrového financování nákupu osobního automobilu. Kromě oblíbeného produktu HYUNDAI NÍZKÝ ÚROK mohou volit z dalších tří možností, které usnadní nákup vybraného vozu.

U spotřebitelských úvěrů je zřetelný každoroční nárůst financování formou operativního leasingu Hyundai Tarif. V letošním roce ho aktivně využívá více než dvacet procent všech řidičů – fyzických osob i firemních zákazníků. Jde o více než stoprocentní nárůst oproti roku 2013, kdy začal být produkt nabízen. Tento dlouhodobý pronájem je za fixní měsíční částku určen k užívání po dobu jednoho až pěti let. Po skončení smlouvy může být automobil odkoupen za zůstatkovou cenu dle aktuálních tržních podmínek nebo pokračovat v leasingu s novým vozem.

Zákazník může také využít úvěrového financování formou produktu Hyundai FREE, kdy může složit akontaci mezi patnácti až padesáti procenty. Produkt FREE má nastavenou poslední navýšenou splátku, která je flexibilní, lze ji nastavit přesně podle přání. Díky poslední navýšené splátce se pravidelná měsíční splátka velmi snižuje. Na konci smlouvy, kdy má klient povinnost doplatit poslední navýšenou splátku, má možnost volby – doplatit poslední navýšenou splátku hotově či si ji rozložit do dalších menších splátek až na tři roky. Další možností je nabídnout vůz
k odkupu dealerovi a zároveň využít odkupní cenu na akontaci pro financování nového vozu Hyundai. Výhodou produktu Hyundai FREE je, že zákazník je vlastníkem vozu, platí velmi nízkou měsíční splátku a může se rozhodnout, jak bude na konci smlouvy postupovat.

Další variantou financování je Hyundai Nízký úrok. Standardní úvěrové financování s pravidelnými, rovnoměrnými, měsíčními splátkami, kdy klient skládá minimálně deseti procentní akontaci. Jde o nejčastěji zvolený produkt na financování nového vozu Hyundai v ČR. Výhodou tohoto produktu je přizpůsobení délky splácení dle možností klienta.

Možností je i financování Hyundai SMART. Produkt určený pro soukromé osoby, které mají finanční hotovost na nákup vozu a nechtějí si brát půjčku, ani zajistit financování kvůli placení úroků a poplatků. Zákazník uhradí sedmdesát procent hodnoty vozu a zbytek zaplatí bez navýšení a jakýchkoli poplatků.

Hyundai-Tucson-7dct

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru