Když se řekne Vossen Wheels, často se vám jistě vybaví upravená ta dražší auta. Ať už to byla dvojice BMW i8, Lexus RC F nebo Audi RS 7, vše jsou to kousky vyžadující přeci jen poněkud vyšší rozpočet. Ale nejen dražšími vozy je úpravce živ, a tak si ve Vossenu připravili velkou lahůdku pro celou VW komunitu, která je i u nás hodně rozšířená. Po Volkswagenu Beetle se pustili do úpravy Volkswagenu CC R-Line. Tohle auto díky tvaru karoserie unese prakticky jakoukoliv úpravu. Ať už jde o ten od firmy S.W.A.T nebo podomácku udělanou úpravu na výrazných kolech. Vždy je to poměrně „koukatelné“.

A takový je i výsledek práce Vossen Wheels právě na tomto bílém CC. Tedy ne, že by tahle partička někdy sáhla vedle… Na přiložených fotkách i videu, jak je u nich zvykem, se potkáme se spoustou slow motion záběrů a skvělé podkresové hudby. Tentokrát je video okořeněno také účastí hodně zajímavé slečny.

Kola, která Passat obouvá jsou z limitované edice VLE-1 (číslo 137 ze 400 vyrobených) v rozměru 10,5×20 palců. Aby to vůbec CC uvezlo, doprovází ho vzduchové odpružení, díky kterému může auto mít na zadní nápravě skoro až sprostě vyhlížející odklony. 🙂

Ne každý holt má na Mercedes-Benz CLS, který se představil při Vossen turné v Honolulu, ale Volkswagen CC je přeci jen už dosažitelnějším cílem. A tahle kola mu pekelně sluší!