Podívejte se na fotky nádherného Porsche 911 (typ 997), na který si majitel pořídil téměř kompletní kit Vorsteiner. Jde o Porsche 911 Turbo S, tedy to nejsilnější, co tato modelová řada nabízí. Pod kapotou bije motor boxer o výkonu 390 KW/530 koní a se 700 Nm točivého momentu a to už vás dokáže zamáčknout do sedadla hodně slušně, viz náš minitest!

Majitel si ale auto nechal dále vylepšit. Přeprogramována byla řídící jednotka, nové je výfukové potrubí či upravené mezichladiče a mnoho dalšího. Výsledný výkon bohužel zveřejněn nebyl.

Úpravy pokračovaly na karoserii. Sem se nastěhoval, jak jsme psali, nový aerodynamický balíček od úpravce Vorsteiner. Vyměněn byl také podvozek. Na místo sériových kousků se nastěhoval plně stavitelný (výškově i tuhostně) podvozek KW, varianta 3. Je to jeden z nejlepších, který v současné době na své auto můžete použít.

Celek pak dotvářejí exkluzivní kola ADV.1 ADV6 Track Spec s uchycením na centrální matici. Kola mají rozměry 9×20 palců vpředu a 13×20 palců vzadu a obouvají pneumatiky Nitto Invo o rozměrech 245/30 R20, resp. 345/25 R20.

Ne vždy je úprava sportovních vozů nevkusná či nevhodná a tento případ to jen potvrzuje! Co říkáte?

-PS-

Comments are closed.