Volkswagen vystavuje na největším mysliveckém veletrhu v Evropě své produkty v expozici s plochou 150 m2. Veletrh Jagd & Hund, který se koná ve dnech od 4. do 9. února v Dortmundu, očekává během šesti výstavních dnů přibližně 70 000 návštěvníků.

volkswagen cross caddy

Na svém stánku v hale 3B vystavuje tři vozidla s pohonem všech kol 4Motion, která splňují nejrůznější požadavky myslivců a milovníků psů a přírody. Trojici vystavených vozů tvoří modely Tiguan ve speciální edici CUP, Cross Caddy a Amarok ve verzi Edition GRUBE Forst.

Amarok byl v letech 2013 a 2011 vyznamenán „Zlatým divočákem“, nejprestižnější trofejí v myslivecké branži, jako nejlepší myslivecké vozidlo.

Myslivci, kteří jsou organizováni v některém ze zemských mysliveckých svazů, podřízených centrální organizaci „Deutscher Jagdverband e.V.“, si mohou Amarok pořídit za zvýhodněnou cenu díky dohodě mezi mysliveckým svazem a značkou Volkswagen Užitkové vozy. Nadále jsou poskytovány výhodné podmínky pro pořízení modelu Amarok DoubleCab a nově i modelu Caddy 4Motion.

Volkswagen Tiguan

Zlatým hřebem veletrhu je testovací terénní polygon v hale 3B, na němž si mohou návštěvníci vyzkoušet terénní vlastnosti modelů Volkswagen Amarok a Touareg za asistence zkušených instruktorů programu Volkswagen Driving Experience.

Veletrh Jagd & Hund v Dortmundu je největším mysliveckým veletrhem v Evropě. V devíti výstavních halách představuje více než 650 vystavovatelů svou rozsáhlou nabídku produktů a služeb pro všechny myslivce a milovníky psů a přírody. Nabídka přitom zahrnuje produkty pro lovecké aktivity včetně veškeré výbavy, vhodných oděvů a terénních vozidel.

Volkswagen-Amarok-v-lese

Tisková zpráva/-PS-