Volkswagen Golf GTI Performance dostal brutální hudební zástavbu Mac Audio

Autor: Pavel Srp - 7. 5. 2017


Když si chcete koupit Volkswagen Golf GTI, asi plánujete sem tam svižnější jízdu. Ve společnosti Mac Audio se ale rozhodli, že bude lepší, když bude tohle auto spíše slyšet. Nutno uznat, že to ale vypadá vážně dobře.

Ačkoliv jde o přidanou hmotnost, která je pro některé naprosto zbytečné, navíc na – pro jízdu – nepříliš dobrém místě, hudební zážitek bude jistě zaručen. Vždyť interiér a hlavně zavazadlový prostor tohoto Golfu je vybaven třemi zesilovači, dvěma 30cm subwoofery zastavěnými do velké ozvučnice, ale také mnoha dalšími reproduktory ve všech možných místech ve voze. To zaručí křišťálově čistý a také pořádně hutný zvukový projev.

Díky výraznému polepu a novým kolům se proměnil také exteriér. Kola jsou 19palcové disky Oxigin 21 Oxflow v titanové barvě, která obouvají pneumatiky Yokohama Advan Fleva. Aby padly do blatníků jako ulité, doplňuje je stavitelný podvozek KW.

Slyšet ale tento upravený Volkswagen Golf GTI Performance nebude jen kvůli hudební aparatuře, ale také díky zcela novému, kompletnímu sportovnímu výfukovému potrubí, které společně s chiptuningem zvedla výkon auta z původních 230 koní a 350 Nm na 300 koní a 450 Nm.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru