Volkswagen Driving Day 2016 se uskuteční ve Vysokém Mýtě a Mostě

Od Tisková zpráva | 9. 9. 2016


Volkswagen zve své stávající i potenciální zákazníky na polygony ve Vysokém Mýtě a Mostě, na nichž se v průběhu září uskuteční atraktivní prezentační akce Volkswagen Driving Day. V hlavní roli vystoupí nový Volkswagen Tiguan, ale k testovacím jízdám na silnici i v terénu bude připravena kompletní produktová řada značky Volkswagen osobní vozy, včetně modelů s elektrickým pohonem. Bohatý doprovodný program bude zahrnovat mimo jiné nový kurz Volkswagen Hero, školu smyku, praktické ukázky činnosti asistenčních systémů a zábavné aktivity pro celou rodinu.

volkswagen-driving-day-02

„Mám velkou radost, že můžeme naše současné i budoucí zákazníky pozvat na druhý ročník mimořádně úspěšné akce Volkswagen Driving Day pro celou rodinu,“ říká Daniel Harant, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. „Loňské eventy měly skvělou atmosféru a všichni účastníci odjížděli domů s nezapomenutelnými zážitky. Maximální spokojenost zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou, a tak jsme navzdory loňskému úspěchu koncept celé akce pro letošní rok rozšířili a v jednotlivých bodech vylepšili, aby byl pro návštěvníky ještě přínosnější.“

Letošní akce Volkswagen Driving Day se uskuteční ve dnech 10. a 11. září 2016 na Autodromu Vysoké Mýto a ve dnech 17. a 18. září 2016 na Autodromu Most. Letošní novinkou bude mimo jiné kurz Volkswagen Hero, jehož absolventi si osvojí dovednosti potřebné k tomu, aby mohli pomoci ostatním při nehodě. Oproti loňskému roku bude navíc k dispozici ještě větší počet vozů Volkswagen ke zkušebním jízdám.

volkswagen-driving-day-01

Hvězdou programu Volkswagen Driving Day 2016 bude nový Volkswagen Tiguan, druhá generace bestselleru v segmentu kompaktních SUV, ale návštěvníci budou mít k dispozici také ostatní modely z široké produktové řady značky Volkswagen osobní vozy, včetně verzí s elektrickým pohonem.

Všichni zájemci se kromě toho budou moci přesvědčit o mimořádných přínosech nejmodernějších asistenčních systémů v oblastech bezpečnosti i komfortu a naučit se správnému ovládání vozidla v kritických situacích v rámci školy smyku. Součástí atraktivního doprovodného programu pro doprovod a nejmenší návštěvníky budou mimo jiné výtvarné dílny a nejmodernější interaktivní hry.