Pick-upy začínají být moderní, představuje je i čím dál tím více evropských značek. Oproti těm velkým, hlučným a lehce opulentním americkým pick-upům jsou ty evropské takové dětské hračky, ale na naše silnice je to občas i tak dost. Třeba takový Volkswagen Amarok… A ten se rozhodli upravit v Pickup Design, v dceřiné společnosti Carlex Design.

Rozhodli se zaměřit jen na design auta, pohonné ústrojí a veškerá technika tak zůstaly sériové. Ale není to na škodu. Amarok je velmi dobrým autem, takže nebylo moc co měnit. O to víc se ale soustředili právě na úpravy vzhledu. A to jak vnitřního, tak vnějšího.

Upraven byl tak takřka celý výraz auta, kdy v přední části úpravce vsadil na nový nárazník, jinak tvarovanou kapotu, ale také na nové přední ochranné prvky nárazníku. Přidána byla i LED světelná rampa umístěná na střeše či nový zadní nárazník a přepracované zadní partie korby.

V interiéru pak úpravce vsadil na čalounění černou kůží v kombinaci s hrubou černou látkou. Ke všemu pak hezky ladí několik hnědých akcentů, jenž jsou promítnuty do výplně dveří a do volantu.

Pickup Design má v plánu takto upravit pouhých 500 pick-upů, na což odkazuje štítek umístěný na středové konzole.

Přidat komentář