Vítězství Lewise Hamiltona byl podvod! Závod za něj jel někdo úplně jiný

Autor: Anina Russová - 27. 11. 2018


Asi není pochyb o tom, kdo je ve Formuli 1 nejlepším jezdcem. Jakkoliv z toho někteří nejsou vůbec nadšení, teď soudíme dle internetových debat, šampionem je Lewis Hamilton. Vždyť jen letos vyhrál jedenáctkrát!

Říká se o něm, že je obrovský perfekcionista a že se před každým závodem velmi pečlivě připravuje. A během té předzávodové přípravy je prý velmi nerad rušen. Ovšem jsou velmi speciální lidé, kvůli kterým se klidně nechá vyrušit, a ještě s nimi místo nějaké přípravy řádí v zákulisí.

Tím někým není nikdo jiný než Will Smith, slavný hollywoodský herec, milovník adrenalinu, a hlavně Lewisův velký kamarád. A podle videa, které pro vás máme, to byl právě Will Smith, který poslední závod v Abú Zabí zajel místo Lewise.

Jasně, děláme si legraci a udělali si ji i ti dva, a to zatraceně povedeně. A ještě s odkazem na slavný film Bad Boys, ve kterém si právě Will zahrál.

https://www.instagram.com/p/BqqCr7RBrhD/?utm_source=ig_embed

Oba si prý před závodem v depu dělali legraci jeden ze druhého a natáčeli se na sociální sítě. V rámci jednoho natáčení zinscenovali scénku, během které Will Lewise připoutal k židli lepenkou a vysvětloval mu, že to prostě jinak nejde. Že jsou oba černí a že to stejně nikdo nepozná. Pak se Will nasoukal do auta a vyhrál závod. Ovšem samozřejmě se na to přišlo, takže krátký film končí zatčením slavného herce. Ano, tohle všechno zvládli před závodem. 😊

A mimochodem, celé jim to natáčel Michael Bay, tedy asi nejslavnější hollywoodský producent, který má právě ty Bad Boys na svědomí. Hodně povedená partička, co říkáte?

https://www.instagram.com/p/Bqoq8cDBzsf/?utm_source=ig_embed

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru