Vilner-Volkswagen_up_GTI-tuning- (2)

Vilner upravil Volkswagen up! GTI. Je to decentní a vkusné

Autor: Pavel Srp - Zdroj: Motor1.com - Foto: Vilner - 26. 11. 2020


Velké tuningové společnosti upravují zpravidla drahá auta, ale čas od času se najde nějaká výjimka. A tu bychom vám rádi ukázali i teď, protože Vilner představuje upravený Volkswagen up! GTI. A podle nás se povedl.

Volkswagen up! GTI je malé a vtipné autíčko, které je i se svým litrovým tříválcem překvapivě zábavné. Není z nejrychlejších, ačkoliv s 85 kW/115 koňmi a 200 Nm to není žádný trhač asfaltu. Malý up! GTI ale překvapuje hlavně v zatáčkách, svojí mrštností a může za to i jeho nízká hmotnost jen lehce přesahující jednu tunu.

Úprava je decentní, přímo na přání majitele auta. Ladil se pouze design, motor zůstal beze změny. Na karoserii přibyl nápadný polep, jež připomíná závodní speciál. Nechybí dokonce ani „startovní číslo“ na bočních dveřích. Kola zůstala sériová, ale k autu se díky dvoubarevnému lakování stále parádně hodí.

Více změn, ačkoliv opět docela decentních, je v interiéru. Sedadla s károvaným vzorem – díky bohu – zůstala. Doplnilo je ovšem nové čalounění na středovém panelu i tunelu, ale i na dveřích, kde je navíc výšivka GTI.

Je to decentní, ale vkusné, co říkáte?

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru