Vilner si posvítil na elektromobil Tesla Model X

Autor: Pavel Srp - 15. 12. 2016


Bulharský úpravce Vilner nám je poměrně dobře známý, specializuje se zejména na úpravy interiérů aut. V jednom ze svých nejnovějších počinů se jeho terčem stalo elektrické SUV Tesla Model X.

Auto patří jednomu bulharskému člověku, má ale ještě další dvě stejná auta. Rozhodl se, že to poslední, které si pořídil, bude jiné, speciální. Odvezl ho tedy do společnosti Vilner a ti se na něm vyřádili.

K vínovému exteriéru vybrali ale poměrně netradiční barvy čalounění. Černou totiž doplňuje mentolově zelená. Čalounění sedadel dostalo nové barvy doplněné o elektrizující vzor, který se promítl i do zbytku interiéru. Lze ho nalézt na vrchu palubní desky, na zádech předních sedadel, ale i na dalších místech. Stejnou barvu jako čalounění dostaly také bezpečnostní pásy.

Zelená se ale promítá i zvenku, lze ji nalézt pod novými 20″ koly, kde zdobí brzdové třmeny. Nahradila tak původní červenou s logem automobilky Tesla. Exteriér dále doplňuje karbonový povrch, který dostala kryty vnějších zpětných zrcátek i některé další díly.

Výsledek je zajímavý. Co vy na to?

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“5580″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru