Když zaparkujete své auto ve veřejných garážích, tak nějak automaticky počítáte s tím, že po svém návratu ho najdete na svém místě. A hlavně předpokládáte, že tam bude i samotné parkoviště. Jak ale ukazují dost děsivé záběry ze Saúdské Arábie, existují i situace, kdy ani jedno už na svém původním místě nenajdete.

Na Twitteru se objevilo video, zachycující jak samotný kolaps parkoviště, tak i chvíli, kdy v troskách málem skončil i muž, který měl nejspíš namířeno ke svému autu. Je vidět, že s telefonem u ucha šel ke spodnímu parkovišti, když se zarazil a rychle si kryl hlavu. Naštěstí zůstal na místě, protože kdyby býval v panice vyběhl nahoru nad schody, nejspíš by v troskách skončil tak jako tak. Schody jsou totiž nakonec to jediné, co zůstalo stát.

Zbytky přístřešků a hlavně tuny betonu se sesypaly jako domeček z karet. Zasypalo to řadu aut, mezi nimi několik Porsche a třeba i šestkové BMW. Žádné z aut, které bylo ve spodní části garáží zaparkováno, nezůstalo vcelku.

Přečtěte si také:  Řidička nezabrzdila zaparkované auto a to se samo rozjelo vstříc silnici

Podle magazínu GDN Online, který se tomuto pádu parkoviště věnuje, nebyl muž zachycený na záběrech ani zraněn. Je jen v šoku. A ačkoliv se vše stalo už v říjnu letošního roku, do dnešního dne nebyly úřady schopné zjistit, co a proč se stalo. Podle tamních novinářů má jít o nekvalitní stavbu, přičemž úřady prý na vyšetřování nijak nespěchají, protože ví, že firma, která parkoviště stavěla, nepoužila dost kvalitní materiál. Je moc dobře, že to neskončilo mnohem hůř. Záběry jsou to vskutku děsivé.