Vandal s kočárkem objel Aston Martin V8 Vantage klíčem – video

Autor: Anina Russová -   19. 8. 2015


Musím rovnou upozornit, že následující video vám zvedne tep minimálně dvojnásobně. Tohle video patří k těm, která prostě naštvou (a to teď říkám opravdu slušně) prostě každého. Můžete být na kohokoliv naštvaní sebevíc, můžete mu závidět cokoliv – a je jedno jestli auto nebo ženskou – ale nikdy a to opravdu nikdy se přeci nebudete mstít na autě, ne? To mi přijde jako ta nejhorší ukázka lidské hlouposti a omezenosti…

Mezi námi, je to stejné, jako když večer v klidu zaparkujete před domem a ráno přijdete k odřenému nárazníku. Nikde žádný lísteček s kontaktem, omluvou, prostě jen odřené auto a oči pro pláč. To vážně nikdo nemá tolik slušnosti, aby nechal za oknem vizitku? Viděla jsem podobnou situaci několikrát a bohužel ve většině případů, obzvlášť při parkování a lidé prostě odjeli. Jen těžko říct, jestli je to stresem nebo jen nešikovností, ale ani jedno není omluva pro nabourání a následné odjetí.

Pánové zase statisticky auta sice nepoškodí při triviálním parkování, ale protože si své plechové miláčky rádi závidí, jsou schopni je jen tak poničit. A nejčastěji to právě bývá klíčem. Byla to nedávno kauza v České republice, kdy to odneslo Porsche 911 zpěváka Daniela Landy, a tentokrát jde o vandala z Londýna, kterého zachytila zapnutá kamera umístěná za oknem Astonu Martin V8 Vantage.

Majitel si nechal po zaparkování svého auta u obchodního domu v Morning Lane nedaleko Hackney Central v Londýně prozíravě zapnutou kameru. Už když se kolem začne potloukat chlapík s kočárkem, je to divné. Během chvilky však tenhle týpek vytáhne klíče a společně s nasazením vážně brutálního výrazu v obličeji protáhne klíč přes celý bok auta. Kamera má i mikrofon, takže je slyšet jak klíč ryje v laku. Celá tato situace se stala v on pátek 19.června 2015 kolem 10:30 dopoledne. Škoda je vyčíslena na 9 000 liber!

Policie už tohoto člověka vypátrala, je to 48-letý Brit. Po zatčení byl převezen na policejní stanici, kde ho čekal výslech. Podle informací mu hrozí dokonce vězení.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *