lada-38-kola-garage-54-video

V Rusku vznikla LADA s 38palcovými terénními pneumatikami. A vážně jezdí

Autor: Anina Russová - 8. 1. 2019


My víme, že Rusko je prostě „životní styl“. Ale stále nás překvapuje, čeho všeho jsou schopní tamní mechanici, kteří provozují youtube kanál Garage 54.

Jde o partičku obyčejných chlapíku s typicky ruským vzezřením, kteří se ale stali slavnými už takřka po celém světě. A to jen proto, že jsou schopni (nejen) se starými LADAmi dělat opravdu neuvěřitelné věci. Vsadili bychom boty, že kdyby se podobná parta šílenců objevila v Americe, jsou z nich milionáři. Tím, že videa dabují do angličtiny, by se to ale brzy mohlo stát…

Zatím si jejich práce všimlo pár automobilových nadšenců, kteří se ovšem královsky baví. A ani my nejsme výjimkou. Když zrovna do LADY namontují třetí nápravu, zkouší auto uvařit jako polévku. Jo, i tohle už udělali, a kromě auto do obrovského kastrolu tehdy přidali i koření, zeleninu a nudle. Ne, opravdu si nevymýšlíme, ale naopak se velmi bavíme. 😊

Před pár dny na svůj kanál nahráli další zajímavé video. V tom uvidíme přestavbu LADY na off-roadové monstrum s obřími pneumatikami. K tomu ale museli na auto dostat doma vyrobené prodloužení náprav a pak jen doufali, že se to celé rozjede. A ono se to nejen rozjelo, ale ukázalo se, že díky tomu dost šílenému obutí je ze starého LADY parádní driftovací nástroj.

Ovšem nástavce na přední nápravě a ta velká kola se přeci jen špatně ovládaly. Zatočit s tím nebylo úplně jednoduché, takže je nakonec napadlo, co by se stalo, kdyby na přední nápravu dali standardní kola a vzadu nechali ten svůj obří výmysl. Krom toho, že výsledek vypadá jako hračka z čokoládového vajíčka, driftuje to ještě lépe. No, jen se na to podívejte sami!

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru