Znáte hru curling? To je olympijsý sport, při kterém se po ledě posílají kameny a ty musí zůstat co nejblíže středu, a pokud se nedaří, musí odrazit kameny protihráče tak, aby ty vaše byly středu blíže. To je sice hodně ve zkratce, ale k našemu účelu to stačí. Tahle hra totiž byla tím prvním, co mě napadlo, když jsem viděla následující video. A kde jinde se může odehrávat než v Rusku. I když, jak se to vezme, tam by přeci jen na nějaký ten sníh měli být zvyklí.

Zjevně je letos zaskočil a většina řidičů jela stále na letních pneumatikách, jinak to prostě není možné. Video je jen den staré, a jak můžeme vidět, sněhu napadlo více než dost. Zatímco my si užíváme příjemných 15 stupňů, v Rusku mají na této sněhové pokrývce problém zastavit a znovu rozjet svá auta.

Obzvlášť “vtipný” je moment, kdy do stojících (a už nabouraných aut) doslova vletí ještě dodávka. A to je právě ta situace, kterí mi připomněla curling. Chudák ten s už tak nabouraným autem ho málem nedoběhne. A zatímco mu jeho auto klouže po sněhu pryč, stihne navíc oťukat další vozy.Co byste dělali na jeho místě?

-AR-